Tanie rozmowy telefoniczne

Karta telegrosik  to prosty sposób na tanie rozmowy telefoniczne z telefonu domowego, z budki telefonicznej lub z telefonu komórkowego. Już od ponad 20 lat umożliwiamy tanie rozmowy telefoniczne. Marka telegrosik powstała w 2002 r. szybko stając się numerem jeden dla połączeń w kraju oraz za granicę.

Prosta oferta

Mając świadomość, że z naszych usług korzystają osoby, które mają ograniczoną możliwość kontaktu z bliskimi, wprowadzamy wiele udogodnień w naszej ofercie. Dziś usługi telegrosik są łatwo dostępne, proste i korzystne. Wszyscy klienci, bez względu na to gdzie zakupią kartę, mają jedną ofertę, aby mogli rozmawiać tanio.

To co dziś nas wyróżnia to:

  • niska cena na połączenia krajowe na komórki  0,18 zł/min,
  • niska cena na zdecydowaną większość połączeń międzynarodowych od 0,19 zł/min,
  • stałe ceny połączeń bez gwiazdek i limitów czasowych,
  • karty oraz doładowania z gratisem nawet do 10 zł.

Dostępność kart

Nasze karty oraz doładowania można kupić praktycznie wszędzie:

  • w naszym sklepie internetowym,
  • w kioskach np. Inmedio, Ruch,
  • na Poczcie Polskiej,
  • w sklepach spożywczych m.in. Biedronka, Żabka, Lewiatan, ABC,
  • na prawie wszystkich stacjach benzynowych.

Program Lojalnościowy

Aby docenić naszych stałych Klientów, wprowadziliśmy Program Lojalnościowy "Zbieraj Punkty". Za każdą wydaną złotówkę w naszym sklepie internetowym, uczestnik Programu Lojalnościowego otrzymuje punkty. Zgromadzone punkty można wymienić na dodatkowe, darmowe doładowania karty telegrosik. Dodatkowo, uczestnicy Programu Lojalnościowego mają dostęp do dedykowanych promocji. Więcej o Programie Lojalnościowym.

Szybkie doładowania z dowolnego telefonu

Doładowanie karty Telegrosik jest również możliwe poprzez dowolny telefon. Wystarczy zakupić kod Telegrosik w dowolnym punkcie z terminalem (Żabka, stacje benzynowe, markety, kioski i wiele innych punktów). Następnie zadzwonić pod numer 22 18 18 00 i postępować zgodnie z instrukcją głosową. Nowe środki trafiają na kartę Telegrosik błyskawicznie! Więcej informacji.

Do ostatniego grosika

W Telegrosik można wykorzystać środki do ostatniego grosika. Wystarczy założyć konto telegrosik lub skontaktować się z naszą Infolinią i przelać środki z nowej karty na swoją dotychczasową kartę.

Zaangażowanie społeczne

Już od czterech lat gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Co roku wydajemy 10 sztuk limitowanych kart Telegrosik dla WOŚP, które trafiają na aukcje charytatywne. Cały dochód z licytacji trafia do WOŚP. Dziękujemy, że gracie razem z nami!

WOSP-2020  WOSP-2021  WOSP-2022  WOSP-2023

 

Globalny zasięg

Aktualnie z kart telegrosik można wykonywać połączenia do dowolnego miejsca na świecie

 

Jesteśmy tam gdzie nas potrzebujecie!